درباره تورلین

ما معتقدیم که گردشگری به معنای کسب تجربه جدید در مکان‌های جدید است و بر طبق همین باور در تلاشیم تا با ایجاد اجتماعی از برگزارکنندگان تورهای تجربه محور این امکان را در اختیار علاقمندان به گردشگری قرار دهیم.

ما اینجاییم تا برای خلق یک تجربه‌ی متفاوت و یک سفر شیرین واسطی باشیم میان تمام کسانی که در زمینه‌ی برگزاری تورهای تجربه محور فعالیت دارند و کسانی که می‌خواهند به راحتی تورهای مورد علاقه‌شان را پیدا کنند.

اگر برگزارکننده تور هستید می‌توانید به راحتی اطلاعات مربوط به تورهای مهیج، خانوادگی، تورهای غذا، تورهای آموزشی، طبیعت گردی، فرهنگی، هنری و تاریخی که همگی همراه با چاشنی تجربیات شیرین و متفاوت است را در تورلین در معرض دید دیگران قرار دهید. درمورد تجربه خاص، مکان و سایر اطلاعاتی که برای علاقمندان به سفر مهم‌اند، محتوا تولید کنید و صفحه‌ی اختصاصی مربوط به خودتان را بسازید و تورهایتان را اداره کنید.

اگر علاقمند به سفر هستید با شرکت در این تورها می‌توانید از لذت کسب تجربیات جدید در طول یک سفر شیرین لذت ببرید. از طرفی تورهای خاص و متنوع موجود در تورلین، به شما اجازه خواهد داد تا به راحتی به دنبال علایق‌تان بروید و در هر توری که می‌خواهید شرکت کنید.

اگر با ما در این مورد موافق‌اید که برگزاری تورهای مهیج همراه با تجربه های متفاوت می‌تواند سفری شیرین را برای دوستداران سفر مهیا کند و فرهنگ زیبای نقاط مختلف ایران را به همه نشان دهد، می‌توانید ما را در انجام این کار همراهی کنید.

چه برگزارکننده‌ی تور باشید و چه بخواهید در یکی از تورهای متنوع ما شرکت کنید، شما عضوی از خانواده‌ی بزرگ تورلین هستید و نظرتان برای ما بسیار مهم است. با ما پیوسته در ارتباط باشید.

تورلین به عنوان مرجع برترین تجربه‌های گردشگری ایران، با ایجاد جامعه‌ای از تورلیدرهای حرفه ای و متخصص در برگزاری تورهای تجربه محور این امکان را در اختیار علاقه مندان به گردشگری قرار می‌دهد که بتوانند تجربه‌ای متفاوت را از تورهای گردشگری و طبیعت‌گردی داشته باشند. یک تجربه متفاوت، یک سفر شیرین شعار ما برای تمام گردشگرانی است که به دنبال تورهای تجربه گرا و گردشگری خلاق هستند، تجربه‌هایی مثل تور شکم‌گردی، تور کویرگردی، تور طبیعت‌گردی، تور ماجراجویانه و انواع مختلف تور یک‌روزه و تور چندروزه که فقط در تورلین می‌توانید لذت تجربه کردن آن‌ها را بچشید.

© تمامی حقوق محفوظ و متعلق به سایت تورلین است.