سوالات متداول
چطور می‌توانم از برگزاری تورهای دلخواهم آگاه شوم؟
ما طبق تورهایی که در گذشته شرکت کردید و همچنین برگزارکننده‌هایی که به آنها امتیاز بالا داده‌اید، تورهای پیشنهادی را برای شما ایمیل خواهیم کرد تا تورهای مورد علاقه‌تان را از دست ندهید.
در مورد جزئیات تور مورد نظرم سوالاتی دارم با چه کسی باید در ارتباط باشم؟
ما سعی داریم تا تمام جزییات مربوط به سفر را در صفحه مربوط به آن تور بیاوریم. با این حال اگر سوال دیگری در این خصوص دارید می‌توانید با برگزارکننده تور در ارتباط باشید.
آیا امکان خرید تور بدون عضویت وجود دارد؟
خیر. برای خرید تور باید اطلاعاتی از شما داشته باشیم تا برای بیمه سفر و ... در اختیار برگزارکننده تور بگذاریم. از همین روی قبل از خرید باید در سایت عضو شوید.
آیا بعد از خرید تور امکان کنسلی وجود دارد؟
قوانین کنسلی تور کاملا به برگزارکننده تور و همان چیزی که در توضیحات هر تور نوشته شده است برمی‌گردد. لذا برای کنسل کردن تور حتما با برگزارکننده در ارتباط باشید.
چطور می‌توانم برای شرکت در یک تور از کد تخفیف استفاده کنم؟
کدهای تخفیفی که از سمت تورلین یا برگزارکننده برای شرکت کنندگان تعریف می‌شود در آخرین مرحله خرید تور قابل استفاده می‌باشند.
اگر در تور، کودکی همراه داشته باشم، هزینه آن چگونه است؟
برای کودکان زیر ۶ سال، هزینه پایینتری نسبت به بزرگسالان گرفته می‌شود. البته برای اطلاع دقیق این موضوع و به دلیل اینکه هر تور شرایط خاص خود را خواهد داشت، بهتر است مستقیما با برگزارکننده تور در ارتباط باشید.
اگر در خصوص نحوه برگزاری تور انتقاد یا شکایتی داشته باشم چه راهی پیش رو دارم؟
مسئولیت انجام با کیفیت تورها، برگزارکنندگان تور هستند. اگر در خصوص کیفیت یا دقت در انجام تور مشکلی برای شما پیش آمد می‌توانید این موضوع را با ما در میان بگذارید تا ما در این خصوص با برگزارکننده صحبت کرده و از اتفاق دوباره جلوگیری کنیم. تیم تورلین در تلاش است تا با گزینش دقیق برگزارکنندگان تور، از این اتفاق جلوگیری کرده و تورهای با کیفیتی به گردشگران خود ارائه دهد.
منظور از درجه سختی تور چیست؟
درجه سبک: سفرهای با درجه بندی سبک، سفرهایی هستند که فعالیت جسمانی و حرکات ورزشی بسیار کمی در دل خود دارند که از جمله این سفرها می‌توان به مسیرهای پیاده روی کوتاه در مسیرهای هموار، دامنه‌ها و ارتفاعات اندک اشاره کرد. درجه متوسط: باید آمادگی جسمانی خوبی داشته باشید. پیاده‌روی در این سفرها حدودا دو تا چهار ساعت درروز است و مسیرها نیز در این درجه سختی، کم فراز و نشیب به شمار می‌آیند. اقامت در چادر و کمپ و استفاده از توالت صحرایی باشید. درجه سخت: تجربه‌کوه پیمایی در مسیرهای ناهموار و با مدت زمان طولانی (۴ الی ۷ ساعت در روز). این سفرها غالبا در ار تفاعات بالا رخ می‌دهند، البته ارتفاعاتی تا حداکثر ۴۲۰۰ متر. باید بتوانید در کمپ ارتفاعات اقامت کنید و بتوانید از توالت صحرایی استفاده کنید. درجه سنگین: خود را برای یک کوهنوردی سنگین و صعود چه از نظر روحی و چه از نظر جسمی آماده کرده کنید. اغلب در ارتفاعات بالای ۴۲۰۰ متر برگزار می‌شوند و باید بیش از ۸ ساعت در روز کوهپیمایی کنید. تایید سرپرست برنامه برای حضور شرکت کنندگان الزامی است. درجه فوق سنگین: این سفرها معمولا در ارتفاعات بالای ۵۲۰۰ متر، مسافت‌های طولانی (۸ تا ۱۲ ساعت کوهپیمایی و راه پیمایی در روز)، در آب و هوایی ناپایدار و متغیر و مسیرهایی ناهموار و سنگلاخ برگزار می‌شود. برای این تورها باید تجهیزات کوهنوردی را به طور کامل بشناسید و همراه داشته باشید، بتوانید در ارتفاعات بالا از چادر و کمپ و همچنین توالت صحرایی استفاده کنید.

تورلین به عنوان مرجع برترین تجربه‌های گردشگری ایران، با ایجاد جامعه‌ای از تورلیدرهای حرفه ای و متخصص در برگزاری تورهای تجربه محور این امکان را در اختیار علاقه مندان به گردشگری قرار می‌دهد که بتوانند تجربه‌ای متفاوت را از تورهای گردشگری و طبیعت‌گردی داشته باشند. یک تجربه متفاوت، یک سفر شیرین شعار ما برای تمام گردشگرانی است که به دنبال تورهای تجربه گرا و گردشگری خلاق هستند، تجربه‌هایی مثل تور شکم‌گردی، تور کویرگردی، تور طبیعت‌گردی، تور ماجراجویانه و انواع مختلف تور یک‌روزه و تور چندروزه که فقط در تورلین می‌توانید لذت تجربه کردن آن‌ها را بچشید.

© تمامی حقوق محفوظ و متعلق به سایت تورلین است.