تور شش روزه عکاسی در جزیره هرمز

تجربه‌ سفر با قطار به سرزمین خاک‌های رنگی جزیره هرمز و بازدید از ساحل لاکپشت‌ها و دره مجسمه‌ها همراه با سه شب اقامت در سوئیت های نوساز.
هرمزگان, قشم
۶ روز ۵ شب 
درجه سختی سبک
ظرفیت کل تا ۲۰ نفر
حمل و نقل, اقامت, تجهیزات, نوشیدنی, غذا, بلیت

تجربه‌ای که خواهید داشت

در این تور شش روزه قصد داریم از طبیعت و جاذبه های گردشگری جزیره هرمز مثل الهه نمک، قلعه پرتغالی ها، دره رنگین کمان، دره مجسمه ها و ساحل لاک پشت ها بازدید کنیم و یک آموزش عکاسی متفاوت را تجربه کنیم.
بیشتر...

برنامه روزانه سفر

روز ۱
تور عکاسی هرمز
با قطار حرکتمون رو شروع می کنیم و به سمت هرمز راه میوفتیم.
روز ۲
ترانسفر دریایی
وقت این میرسه که ترانسفر زمینی داشته باشیم از رراه آهن به اسکله و سفر دریایی ما ازبندر عباس به هرمز شروع بشه
روز ۳
گشت در هرمز
روز سوم تجربه ی کلی گشت هیجان انگیز داریم ضمن عکاسی از زیبایی هایی که توی مسیرمون دیده میشه.شب رو هم در یک سویت مجهز می گذرونیم.
روز ۴
جاذبه ها و عکاسی
اگه دره ی مجسمه ها و قلعه ی پرتقالی ها و ساحل سرخ رو تا حالا ندیدین این بار هم این مکانهای زیبا رو میبینین و هم ازشون عکاسی میکنیم تا برای همیشه ثبت شوند.
روز ۵
آخرین بازدیدها
دره ی سکوت و الهه ی نمک و ساحل لاک پشت ها رو می بینیم. این جاذبه ها تجربه ی داشتن سوژه های عکاسی در طبیعت رو برای بسیاری از عکاسان فراهم کرده اند.وسالون رو جمع می کنیم به اسکله می
بیشتر...
روز ۶
بازگشت از تور عکاسی هرمز
ترانسفرهای دریایی از هرمز به بندرعباس شروع میشه و از اسکله به راه آهن ادامه پیدا میکنه تا به تهران برگردیم. تا ساعت ده صبح به تهران می رسیم و سفر ما به پایان می رسه.

خدمات و امکانات برگزارکننده برای این سفر

میزبان شما

user avatar

ایران توران

ایران توران با تیم حرفه‌ای در زمینه ارائه خدمات در حوزه گردشگری و با همکاری اساتید هنر و مدرسان رشته عکاسی اقدام به برگزاری تورهای آموزشی عکاسی می‌نماید. هنرجویان و علاقه‌مندان عکاسی با سفر به مناطق طبیعی و تاریخی و آموزش در کارگاه‌های حین و بعد از سفر تجربه‌ای فراموش نشدنی کسب می‌کنند.

موقعیت مکانی

حرکت روز یکشنبه ۷ دی ساعت ۱۳:۰۰ از راه آهن تهران و بازگشت جمعه ۱۲ دی ساعت ۱۰ صبح